Meklēt
Izvēlne

Rīgas Porcelāna muzejā būs skatāma Starptautiskā porcelāna apgleznošanas simpozija "KOPĀ 2013" izstāde

Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar Latvijas Mākslinieku savienību jau kopš 2001. gada Mākslinieku savienības mākslas un izglītības centrā – Zvārtavas pilī (www.zvartavaspils.lv) ik vasaru rīko dažādus starptautiskus mākslas simpozijus. 

Simpoziju ietvaros notiekošie semināri, meistardarbnīcas un radošais darbs, kā arī gūtie kontakti aktivizē Latvijas mākslas integrācijas procesus pasaules mākslas apritē. 

Šovasar Zvārtavā norisināsies Starptautiskais porcelāna apgleznošanas simpozijs „KOPĀ 2013” – „TOGETHER 2013”. No 2. jūlija līdz 12. jūlijam simpozijā kopīgā darbā vienosies divdesmit dažādu nozaru mākslinieki no septiņām valstīm: Vācijas, Krievijas, Turcijas, Lietuvas, Polijas, Itālijas un, protams, Latvijas.

Latvijas porcelāna tradīcijas ir stabila vērtība jau no 19. gadsimta. S. Kuzņecova porcelāna un fajansa fabrika, Jesena porcelāna fabrika, Rīgas Porcelāna rūpnīca un „Baltars” – tie ir Latvijas porcelāna vēstures simboli, kas izveidojuši un pilnveidojuši porcelāna tradīciju Latvijā un nesuši Latvijas porcelāna vārdu pasaulē.

Simpozija izstāde būs skatāma Rīgas Porcelāna muzejā (Kalēju ielā 9/11) no 12. jūlija līdz 11. augustam. Būsiet laipni gaidīti izstādes atklāšanā 12. jūlijā plkst. 17.00!

Simpoziju rīko Latvijas Mākslas akadēmija un Latvijas Mākslinieku savienība.

Simpoziju atbalsta: KKF, „SaraLee”, SIA „Mārupes siltumnīcas”, Porcelāna muzejs un Rīgas dome.

Kontaktinformācija:
Simpozija kuratore
Ženija Loginova
Mob. tel.: +371 29774138
E-pasts: loginova(abols)inbox.lv">