Meklēt
Izvēlne

Sandras Strēles instalācija ‘’COLLECTING’’

No 2016. gada 17. februāra līdz 4. martam Kalnciema kvartāla galerijā (Kalnciema iela 35) aplūkojama Sandras Strēles instalācija ‘’COLLECTING’’.

Instalācija ‘’COLLECTING’’ ir glezniecisks īsais stāsts, kura centrā ir cilvēka ikdienas atmiņu un vēlmju fragmentējumi un sadzīviskas traģēdijas. Nesamierināms konflikts, kas rodas ilūzijās par savu izcelsmi un līdzšinējo dzīves notikumu interpretāciju. Saprotot, ka ne viss piedzīvotais var tikt strukturēts reālā telpā un laikā…

Sandra Strēle šobrīd studē maģistrantūrā Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības apakšnozarē. Vienu semestri pavadījusi apmaiņas programmā Antverpenes Karaliskajā mākslas akadēmijā. Saņēmusi Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju mākslā 2012. gadā un Brederlo von Sengbusch mākslas prēmiju 2014. gadā. Sarīkojusi vairākas personālizstādes, piedalījusies grupu izstādēs un rezidencēs Latvijā, Itālijā, Baltkrievijā, Igaunijā, Lietuvā, Norvēģijā, Indijā un Beļģijā.

Izstāde apskatāma Kalnciema kvartāla galerijā (Kalnciema iela 35) no š.g. 17. februāra līdz 4. martam katru dienu, izņemot svētdienas, no plkst. 10–22. Instalācija tapusi sadarbībā ar Kalnciema kvartāla galeriju un Valsts Kultūrkapitāla fondu. Ieeja izstādē bez maksas.

Izstādes atklāšana 16. februārī plkst. 18.00.