Meklēt
Izvēlne

ATVĒRTĀS SKATES – LMA AICINA IELŪKOTIES RADOŠAJĀ PROCESĀ

No 8. līdz 21. decembrim Latvijas Mākslas akadēmijā notiks rudens semestra skates. Plašā pasākuma programma piedāvā iespēju divu nedēļu laikā, divās akadēmijas ēkās aplūkot jaunākos studiju rezultātus mākslā un dizainā. Uz skatēm  aicināti visi interesenti un jo sevišķi jaunieši, kuri nākotnē vēlas studēt Latvijas Mākslas akadēmijā.

Atvērto skašu apskati vadīs studenti, kuri vislabāk pārzina akadēmijas oderi. Skašu darbos atklāsies studentu jaunrade, pētniecība, aktualitāte, drosmīgas idejas, reizēm utopiskas, bet tieši tās piešķir jēgu un virzību atklāt vēl nezināmo. Savukārt Dizaina nodaļa tradicionāli rīkos tikšanos ar vadošajiem nozares speciālistiem, lai studentu prezentācijās notiktu sinerģija un pieredzes apmaiņa.

Katru dienu noteiktā laikā apmeklētāji būs aicināti pulcēties akadēmijas ēkas pirmā stāva vestibilā, lai dotos kopīgā pastaigā uz apskates vietām. Neformālā gaisotnē būs iespējams rast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par studiju procesu un iestājpārbaudījumiem akadēmijā.

Šogad Dizaina nodaļas – Produktu, Grafikas, Interjera, Modes un Metāla dizaina apakšnozares tiks izliktas vienotā ekspozīcijā un būs apskatāmas četras dienas, laikā no 18. līdz 21. decembrim.

Skates ir iespējams apmeklēt bez reģistrācijas un bez maksas, savukārt, tie kuri vēlas tikties ar apakšnozaru pārstāvjiem, aicinām pieteikties uz e-pastu: , piesakot datumu un apakšnozari atbilstoši atvērto skašu programmai ŠEIT.

Atvērto skašu apmeklētājiem bez reģistrācijas, akadēmijas durvis atvērtas laikā no plkst.14.00 līdz 17.00.