Meklēt
Izvēlne

STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES DALĪBAI VEBINĀRĀ "ROAD TO ACQUISITION: "NORDIGEN" STORY"

25. oktobrī, plkst. 17:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu inovāciju programma sociāli atbildīgai un ilgtspējīgai vides uzņēmējdarbībai (ESI) aicina piedalīties tiešsaistes vebinārā, kas norisināsies angļu valodā par tēmu – “Road to acquisition: “Nordigen” story”.  Vebināru vadīs “Nordigen” līdzdibinātājs Roberts Bernāns.

Vebinārā būs iespējams uzzināt kā uzņēmums “Nordigen” no biznesa idejas nonāca līdz brīdim, kad šī uzņēmuma daļas iegādājās pasaules līderis tiešo bankas maksājumu jomā. Vebināru vadīs “Nordigen” līdzdibinātājs Roberts Bernāns.

“Nordigen” ir bezmaksas atvērto bankas datu sniedzējs. Tas ir rīks, kas ļauj automatizēt kredītņēmēju bankas konta izdruku analīzi, padarot šo procesu gan ātrāku, gan, nodrošinot kvalitatīvāku novērtējumu. Tas ir alternatīvs piedāvājums bankas kredītspeciālistu un citu kredītu izsniegšanas nozares spēlētāju darbam. Turklāt ar “Nordigen” rīku iespējams izskatīt vairāk pieteikumu, izvērtējot riskus, un izsniegt vairāk aizdevumu, neriskējot pašam kredīta izsniedzējam. Vebināra laikā Roberts pastāstīs par “Nordigen” attīstību, dalīsies pieredzē un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem.

ESI programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības un rūpniecības pārstāvji – Rīgas Ekonomikas augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub Riga, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts, Rēzeknes Biznesa asociācija,  Latvijas elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija).
Pasākums notiks angļu valodā. Pasākumam ir jāreģistrējas, izmantojot šo saiti: https://forms.gle/VMeX54x7GDY9R9kv9

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, Printify, SEB un RIMI. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.