Meklēt
Izvēlne

STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES IZGLĪTĪBAS KURSIEM

Rīgas Ekonomikas augstskolas studentu inovāciju programma sociāli atbildīgai un ilgtspējīgai vides uzņēmējdarbībai (ESI) aicina studentus piedalīties gaidāmajos pasākumos:

Viena mēneša izglītības kursam “Platform strategy for new enterprise”
Kursu pasniegs Dr. Dmitrijs Kravčenko un Dāvis Auškāps no Stokholmas Ekonomikas augstskolas, un piesaistīti vieslektori.
Kurss sāksies 2022. gada 5. oktobrī un notiks klātienē, Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Kursa mērķis ir:
1. izskaidrot, kā platformas uzņēmumi darbojas un veido stratēģiju;
2. ļaut izprast digitālās ekonomikas trajektoriju un tās mijiedarbību ar valsts un Eiropas Savienības juridisko regulējumu;
3. iemācīt kā visefektīvāk un kvalitatīvāk vākt un analizēt datus.

Pabeidzot kursu, studenti iegūs 1,5 ECTS, kurss ir atvērts visiem studentiem no partneruniversitātēm (RGSL, RTA & LMA) bez iestāšanās priekšnosacījumiem. Studentiem no citām Latvijas universitātēm ir jāiesniedz pierādījums, ka piedaloties kursā, tas netraucēs viņu  studijām augstskolā. Dalībniekiem, kas nav studenti, ir jābūt vismaz EKI 4. līmeņa kvalifikācijai.
Kurss tiks pasniegts angļu valodā. 
Sīkāku informāciju par kursu var atrast: šeit.
Lai pievienotos kursam, klikšķiniet šeit.

Vebinārs: Sports un sporta digitalizācija: "YoPlayDo" pieredzes stāsts

11. oktobrī plkst. 17.00 studenti aicināti pievienoties tiešsaistes vebināram, kura laikā būs iespējams uzzināt plašāku ieskatu kā "YoPlayDo" no biznesa idejas nonāca līdz futbola skolu vidū novērtētai un pieprasītai platformai. Vebināru vadīs "YoPlayDo" dibinātājs un vadītājs Andris Kaušelis. 

"YoPlayDo" ir futbola skolu un klubu pārvaldības platforma, kas palīdz organizēt un plānot treniņu metodiku, analizēt spēlētāju individuālos un komandu datus, apkopot dažāda veida statistiku no spēlēm un treniņiem, sekot futbolistu progresam ilgākā laika periodā, kā arī pārraudzīt jauno futbolistu veselības un treniņu vēsturi.
Pasākums notiks latviešu valodā. Lai reģistrētos pasākumam, klikšķiniet šeit.

ESI programmu kopīgi īsteno vairāki izglītības un industrijas pārstāvji – Rīgas Ekonomikas Augstskola, Latvijas Mākslas akadēmija, Rīgas Juridiskā augstskola, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, konsultāciju uzņēmums Civitta Latvija un nozares partneri (Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija, Zero Waste Latvia, Techhub Riga, Cietvielu fizikas institūts, Latvijas Universitāte, Rēzeknes Biznesa asociācija, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija).

Programmu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, Printify, SEB un RIMI. Projekta numurs: 1.1.1.3/21/A/008.a.