Meklēt
Izvēlne

STUDENTUS AICINA PIETEIKTIES APMAKSĀTAI PRAKSEI ASV

Studenti vai nesenie augstskolu absolventi, aicināti pieteikties BAFF Profesionālās prakses programmai ASV, kas sniedz iespēju iegūt starptautisku darba pieredzi, praktizējoties uzņēmumā vai institūtā Amerikā uz laiku no 8 mēnešiem līdz vienam gadam un saņemot pilna apmēra stipendiju.

Programmas dalībnieki dosies uz ASV, lai strādātu kopā ar vadošajiem ekspertiem kādā no Amerikas uzņēmumiem, pētniecības centriem vai nevalstiskajām organizācijām. Katram individuāli tiek piemeklēta prasmēm un pārstāvētajai nozarei atbilstoša prakses vieta un nodrošināts personalizēts atbalsts.

Programmas laikā dalībnieki saņem BAFF stipendiju 30 000 ASV dolāru gadā, kas iekļauj visu nepieciešamo atbalstu:

  • dzīvesvietas un sadzīves izdevumus;
  • veselības apdrošināšanu;
  • ASV vīzas nodevu;
  • transporta izmaksas;
  • līdzekļus ikdienas tēriņiem.

BAFF finansē arī dalībnieku avio biļetes līdz prakses vietai ASV un atpakaļ.

Uz stipendiju var pretendēt Latvijas pilsoņi, kas ir bakalaura pilna laika pēdējā kursa studenti, maģistrantūras vai doktorantūras pilna laika studenti un nesenie absolventi, kas ir motivēti iegūt starptautisku darba pieredzi un vēlas paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū. Dalība BAFF programmās ir bez maksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā. Pēc programmas pabeigšanas dalībnieki atgriežas Latvijā, lai izmantotu iegūtās zināšanas un veicinātu Baltijas valstu reģiona attīstību.

Pieteikšanās BAFF Profesionālās prakses programmas stipendijai norisinās līdz 31. martam, piesakoties elektroniski. Plašāka informācija fonda mājaslapā www.BalticAmericanFreedomFoundation.org.