Meklēt
Izvēlne

TALSU NOVADA MUZEJĀ ATKLĀS IZSTĀDI “BRĪVAIS REMONTS”

3.decembrī Talsu novada muzejā notiks Latvijas Mākslas akadēmijas grafikas katedras studentu darbu izstādes “Brīvais remonts” atklāšana.

Pirms Talsu novada muzejs dodas sen pelnītā remontā, divas muzeja ekspozīciju zāles pārņem jaunie mākslinieki. Atbrīvojot telpas no gadiem ierastā, māksliniekiem ir dota brīvība radīt ko ārpus “rāmjiem”,  veikt savus remontdarbus, atstājot par sevi liecību laikā un telpā.

Izstāde apskata remontu kā iespēju ļauties eksperimentiem, nestandarta risinājumu meklējumiem. Vai tā būtu sevis labošana vai pasaules lāpīšana – izstāde ir aicinājums uzdrīkstēties un ķerties pie vēl iepriekš neizmantotiem instrumentiem, pat ja tas var šķist neērti un mazliet biedējoši.

Izstādē būs apskatāmi gan uz vietas muzejā veidoti, gan izstādei atlasīti darbi, ko radījuši grafikas katedras studenti: Krista Bitmete, Annija Drungila, Evija Freidenfelde, Luīzes Gulbe, Kira Rožkova, Viktorija Rjumina, Kārlis Vēveris, Madara Portnaja un Patrīcija Māra Vilsone. Izstādes kurators Juris Petraškevičs.

Izstādes atklāšana 3. decembrī plkst. 14.00.

Izstāde apmeklētājiem apskatāma no 3. decembra līdz 8. janvārim Talsu novada muzejā, Kārļa Mīlenbaha ielā 19.