Meklēt
Izvēlne

Tuvojas videokonference par mājokļa dizainu senioriem

Latvijas Mākslas akadēmijai „StarDust” projekta ietvaros ir tas gods ielūgt ikvienu interesentu uz videokonferenci „Comfort in Living – The Future of Elerly Housing & Kitchen Design”. 

Videokonference norisināsies 2013. gada 25. aprīlī Rīgas Biznesa skolā (Skolas ielā 11) no plkst. 16.00 līdz 18.45. Dalība – ar iepriekšēju pieteikšanos. Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību videokonferencē, līdz 2013. gada 22. aprīlim rakstot e-pastu uz adresi vineta.kreigere(abols)lma.lv">. Brīvo vietu skaits ierobežots.

Signālsesijā „Comfort in Living – The Future of Elerly Housing & Kitchen Design” tiks diskutēts par tendencēm un jaunām biznesa iespējām īpaši senioriem pielāgota mājokļa un virtuves interjera ražošanā. Video semināra dalībnieki sazināsies ar Aalto Universitātes (Helsinki, Somija) profesoru un „Future Home Research Institute” direktoru Jarmo Suominenu (Jarmo Suominen), kurš savā prezentācijā akcentēs globālās tendences un saistošus piemērus senioriem draudzīga mājokļa un virtuves nākotnes dizaina veidošanā (Comfort in Living – The Future of Elderly Housing & Kitchen Design). Profesora Suominena prezentācijai sekos virtuālā diskusija par senioriem draudzīgu mājokļa un virtuves nākotnes dizaina veidolu un par to, kādas aktivitātes nepieciešamas, lai izmantotu esošās un topošās biznesa iespējas. Video seminārā būs iespējams uzzināt, kā veidot senioriem draudzīgu mājokli, sakārtotu vidi, radīt jaunus pakalpojumus un aprūpi pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot augstākajiem standartiem atbilstošā vidē.

Signālsesiju organizē projekta (Comfort in Living) partneri sešās valstīs. Signālsesija piedāvās iepazīties ar vēl maz apgūtu uzņēmējdarbības jomu un atbildēt uz jautājumiem, kā nākotnē varētu mainīties īpaši senioriem pielāgota mājokļa interjera dizainā? Kā izmantot aktuālo situāciju, lai attīstītu uzņēmējdarbību? Kādas ir starpnozaru uzņēmējdarbības iespējas? Kā veidot biznesa kontaktus vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī?

Signālsesijas apmeklētājiem būs iespēja gūt jaunu virtuālās komunikācijas pieredzi, kas ietver augstas kvalitātes video un audio iespējas, šķērsojot fiziskās telpas robežas.

Signālsesija notiek Radošās darbības nedēļas radi!2013 ietvaros. Vairāk par radi!2013: www.radilatvija.lv.

Sesijas darba valoda - angļu.

* Signālsesija ir interaktīva diskusija par mūsdienīga dizaina perspektīvām. Tajā aicināti piedalīties uz pētniecību un inovācijām orientēti uzņēmēji un interesenti no 6 projekta partnervalstīm (Zviedrijas, Somijas, Lietuvas, Polijas, Dānijas, Latvijas).

Projekts tiek realizēts Baltijas jūras reģiona programmas 2007- 2013 ietvaros „Stratēģiskais projekts par starptautisko komercdarbības pētniecību un inovācijām, MVU tīkliem – Stardust pilot Comfort in Living No. 058”. Projekta partneri: IDC West Sweden (Zviedrija), Latvijas Mākslas akadēmija (Latvija), Business Cooperation Center of Southern Lithuania (Lietuva), The Faculty of Wood Technology, Poznan University of Life Science (Polija). Projektam piesaistītie partneri: The Development Centre UMT (Dānija) un Culminatum Innovation (Somija).