Meklēt
Izvēlne

Uzņēmums „Hokejam.lv” rīko konkursu sporta apģērbu līnijas izveidošanai

Meklējam talantīgu, radošu un idejām bagātu mākslinieku, kas vēlas sevi pierādīt jaunā un vēl nebijušā nišā, izveidojot dizainu ikdienas valkājamam apģērbam par sporta tematiku, integrējot nacionālo simboliku, un radīt produktu, kuru savā īpašumā vēlēsies jebkurš sporta draugs! (Piemēram, hokeja, tenisa, basketbola, volejbola utt.)

Konkursa norise:
No 2014. gada 8. oktobra līdz 8. novembrim gaidīsim Jūsu iesūtītos dizaina variantus uz e-pastu roberts@hokejam.lv. No visiem iesūtītajiem variantiem mēs izvēlēsimies vienu, kas vislabāk patiks mūsu kolektīvam, un pārējos izliksim balsošanai savos sociālajos tīklos, no kuriem izvēlēsimies vēl vienu, par ko būs nobalsojuši visvairāk cilvēku.


Konkursa apraksts:

Kas Tev būs jāizdara?
Tavs pienākums ir izstrādāt dizainu priekš t-krekliem un džemperiem, kā arī ir iespēja izstrādāt individuālu modeļa tehnisko risinājumu. Dizainam jābūt sagatavotam .pdf, .ai, .crd, .ps vai kādā citā datorprogrammā. Pietiks, ja iesūtīsi 1-2 skices apģērba priekšpusei.

Kā palīdzēsim mēs?
Pirmkārt, mēs palīdzēsim ar savām idejām un ieteikumiem, ja tādi būs nepieciešami, tāpat mēs palīdzēsim novest šo produktu līdz ražošanai, izveidojot etalonparaugu. Ražošanas procesu nodrošinās "Hokejam.lv", tāpat palīdzēsim ar produkta popularizēšanu mūsu sociālajos tīklos, mūsu partneru, lielākās amatieru hokeja, basketbola un volejbola līgās un to sociālajos tīklos, izvietošanu mūsu veikalu ķēdē, kas sastāv no 5 veikaliem un daudziem sadarbības partneru veikaliem.

Praktikanta ieguvumi:
Pirmkārt, tā ir liela pieredze, kuru iegūsi. Tas būs spēcīgs materiāls Tavam portfolio, tā būs milzīga Tava pašreklāma Latvijas līmenī un Tu būsi tas, kas būs izveidojis ko tādu, ko vēl nav darījis neviens. Tu “uzzīmēsi”, mēs saražosim un dosim labu augsni produkta reklāmai un tirdzniecībai un iesim uz to, lai ikkatrs sadzird par šo jaunumu un lai ikkatrs gribētu šādu produktu savā īpašumā.


Ja šis piedāvājums Tevi ir ieinteresējis, bet nav pilnīgas skaidrības - nekautrējies un, pirms ķeries klāt pie darba, sazinies ar mums un izrunāsim visus neskaidros jautājumus.

Ja esi gatavs šim radošajam izaicinājumam, tad gaidīsim Tavu dizaina variantu uz e-pastu roberts(abols)hokejam.lv"> līdz 8. novembrim.


Uz veiksmīgu sadarbību cerot –
Tavs HOKEJAM.LV