Meklēt
Izvēlne

8. OKTOBRĪ LMA ATKLĀS STUDENTU KOPIZSTĀDI "HARD DRIVE OF LOST EXPRESSIONS"

Vieslektora, Marka Halsona trīs nedēļu garumā vadītais meistarklašu cikls noslēdzas ar izstādi “Hard Drive Of Lost Expressions”. Izstāde veidota sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmijas bakalaura un maģistra programmu studentiem. 

Projektā galvenais uzsvars tika likts uz starpdisciplināru sadarbību, lai sniegtu studentiem iespēju strādāt ar dažādiem medijiem un izaicināt savu prakšu robežas. Izstāde atspoguļo enerģiju, kas rodas, sadarbības procesā saskaroties ar pretrunām, kā arī negaidīti atrodot kopīgu valodu. Darbus paredzēts skatīt nevis kā individuālus veikumus, bet gan kā kopīgi veidotu asamblāžu, kur galvenā uzmanība vērsta uz telpu starp dažādajiem elementiem un mijiedarbes rezultātā radīto berzi un harmoniju.

Izstāde paredzēta divās daļās. “Hard Drive Of Lost Expressions” otrā daļa tiks atklāta LMA eksperimentālajā mākslas telpā “Pilot” šī gada novembrī.

Izstādē piedalās: Kintija Avena / Viktorija Balašova / Aina Bikše / Kristīne Daukšte / Rute Marta Jansone / Māra Krastiņa / Madara Kvēpa / Beāte Poikāne / Liene Rumpe / Sabīne Šnē / Laura Šterna / Kristīne Upīte / Linda Vilka / Lidija Zaneripa  / meistarklases vadītājs Londonas Centrālās Sentmārtina Mākslas un dizaina koledžas pasniedzējs Marks Halsons

Izstādes atklāšana 2020. gada 8.oktobrī plkst. 18.00 LMA centrālās ēkas 2. stāva vestibilā.

Izstāde apskatāma līdz 9. oktobrim, pl. 11.00 - 17.00.