Meklēt

Vēlos studēt

Tuvākie notikumi

Pilnais kalendārs

REĢISTRĒŠANĀS STUDIJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ

30.martā plkst.12.00 Latvijas Mākslas akadēmija sāk dokumentu un pieteikumu pieņemšanu. Vairāk par visām apakšnozarēm un maģistra studiju iespējām Latvijas Mākslas akadēmijā lasiet šeit.

Studiju ilgums 2 gadi, ir budžeta studiju vietas.

Pieteikumu iesniedz elektroniski līdz 6. jūlija plkst. 23.59 pēc Latvijas laika (EEST). vietnē apply.lma.lv.

TIEŠSAISTES KONSULTĀCIJA PAR UZŅEMŠANU DOKTORANTŪRĀ

Aicinām LMA doktora studiju programmu reflektantus uz tiešsaistes tikšanos otrdien, 30. maijā, plkst. 12:00 (profesionālā doktorantūra) un 13:00 (zinātniskā doktorantura). Dalīsimies ar zinātniskās un profesionālās doktora studiju programmu prasībām, specifiku, pētniecības atbalstu un pieredzes stāstiem. 

Zoom saite: https://us06web.zoom.us/j/83073932080?pwd=aktCaktFdWFQV05QZi9kNWZVZkNxZz09

DISKUSIJA: MĀKSLAS ZINĀTNE UN 21. GADSIMTA IZAICINĀJUMI JEB KĀPĒC STUDĒT MĀKSLAS VĒSTURI

2024. gadā apritēs 65 gadi, kopš Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) pastāv iespēja iegūt mākslas zinātnieka profesiju. Profesija ir unikāla ar savu plašo iespēju diapazonu – mākslas zinātnieks var strādāt ļoti dažādās jomās – var darboties kā mākslas, arhitektūras vai dizaina vēstures pētnieks, specializēties laikmetīgās mākslas problemātikā un būt izstāžu  kurators, var  būt  mākslas kritiķis, pedagogs, kultūras pieminekļu aizsardzības jomas pārzinātājs vai strādāt kā literārais redaktors. Kādi ir izaicinājumi, ar kuriem nākas saskarties mākslas zinātniekam? Kāda loma ir mākslas vēsturei mūsdienās tik aktuālajā  iekļaujošākas sabiedrības veicināšanā? Kāpēc mākslas vēstures studijas ir svarīgas mūsdienās? Par šiem un citiem jautājumiem notiks diskusija š.g. 30. maijā no plkst. 17.00  līdz 18.30 LMA jaunajā korpusā K2.  

Diskusijas dalībnieki: Santa HiršaKarīna HorstaAgita GritāneIeva RosneMāra Lāss.
Moderatore: Silvija Grosa.

Skatīt kartē

Atbalstītāji

Kontakti

Latvijas Mākslas akadēmija
Kalpaka bulvāris 13, Rīga,
Latvija, LV-1050
 

Tel.: +371 67332202
E-pasts: