Meklēt

Vēlos studēt

Tuvākie notikumi

Pilnais kalendārs

IZSTĀDE “BDO JAUNO MĀKSLINIEKU BALVA 2022”

11. janvārī plkst. 18.00, Latvijas Mākslas akadēmijas eksperimentālajā mākslas telpā PILOT, notiks “BDO jauno mākslinieku balvas 2022” izstādes atklāšana un konkursa uzvarētāja paziņošana.

Jau otro reizi galerijā PILOT būs iespēja iepazīties ar 2022. gada Latvijas Mākslas akadēmijas absolventu darbiem, kas pēc žūrijas vērtējuma atzīti par novatoriskākajiem mākslinieciskās darbības un pētniecības rezultātiem.

Latvijas Mākslas akadēmijas un BDO rīkotā konkursa izstādē būs iespēja apskatīt sešu finālistu darbus, kuri pretendē uz konkursa galveno balvu 2000 EUR:

Dāvis Ozols – “Smilšu Pils”
Liene Rumpe – "Gleznotāja Nindzjas vingrinājumi"
Jānis Šneiders – "Melnraksts"
Egija Damberga – “Kāpura domas”
Atis Izands – “Sausais maisījums attiecību veidošanai”
Sabīne Šnē – “Šīs pašas pasaules”

Izstāde apmeklētājiem būs pieejama līdz 2023. gada 15. februārim.
 

Izstādes darba laiks:
11. janvāris – 15. februāris, 2023
O., T., C., P., Se. 12:00 – 18:00
LMA Eksperimentālā mākslas telpa PILOT
Vāgnera iela 3, Rīga
Ieeja bezmaksas

 

KUR MĀKSLĀ IR KARJERA? EPIZODE #1: KURATORA PROFESIJA, STARPTAUTISKĀ UN BALTIJAS SCĒNA

Latvijas Mākslas akadēmijas jaundibinātais studentu karjeras atbalsta centrs aicina uz pirmo sarunu seriāla “Kur mākslā ir karjera?” tikšanos, 7. februārī plkst. 18.00, LMA kafejnīcā.

Pirmā sarunu seriāla epizode pievērsīsies kuratora profesijai, starptautiskajai un Baltijas mākslas scēnai, sadarbības veidošanai ar māksliniekiem un organizācijām. Paneļdiskusijā piedalīsies neatkarīgā kuratore Maija Rudovska un Latvijas Laikmetīgās mākslas centra kuratore Inga Lāce.

Sarunu seriālu apmeklēt aicināti visi interesenti – īpaši mākslas un kultūras jomās studējošie, mākslu un dizaina vidusskolu audzēkņi. Sarunu moderēs LMA studente, pārmaiņu aģente Ieva Stalšene.

Atbalstītāji

Kontakti

Latvijas Mākslas akadēmija
Kalpaka bulvāris 13, Rīga,
Latvija, LV-1050
 

Tel.: +371 67332202
E-pasts: